❖   e-mail: kontakt@reha-dom.eu   ❖   tel.: 509 506 484   /   504 085 604

Sprzedaż sprzętu rehabilitacyjnego - Puławy/Kraśnik

Nasza oferta zawiera sprzęt rehabilitacyjny dostosowany do potrzeb i możliwości finansowych klientów. Dysponujemy nowym sprzętem medycznym i rehabilitacyjnym, spełniającym europejskie normy, które zapewniają komfort rekonwalescencji w domowym zaciszu dla osób, które pragnął stworzyć swoim bliskim warunki jak najbardziej zbliżone do tych jakim dysponują placówki wyspecjalizowane. Mamy świadomość, że koszty leczenie nie należą do tanich, a każdy z Państwa dysponuje różnym zapleczem finansowym. Oferta wynajmu sprzętu rehabilitacyjnego używanego przeznaczona jest dla osób o niższym budżecie, jednak bez utraty jakości. Sprzęt używany jest sprawdzony i w pełni spełnia standardy bezpiecznego użytkowania. Wszystkie dostępne u nas sprzęty medyczne charakteryzują się solidną konstrukcją i wysoką jakością oraz posiadają instrukcję montażu, użytkowania oraz konserwacji.

W ofercie posiadamy nowe i używane:

  • Łóżka rehabilitacyjne,
  • Koncentratory tlenu (+gwarancja),
  • Nowe materace piankowe do łóżek rehabilitacyjnych 90×200 cm
  • Chodziki, chodziki typu ambona
  • Wózki inwalidzkie

Możliwy dowóz sprzętu do domu klienta za opłatą.

Jaki sprzęt rehabilitacyjny?

Przy zakupie sprzętu rehabilitacyjnego najważniejsze są jego parametry techniczne oraz wymagania i potrzeby osoby rehabilitowanej. Ponieważ zakup całkiem nowego sprzętu medycznego to niemały wydatek należy jak najdokładniej dobrać sprzęt rehabilitacyjny do indywidualnych potrzeb pacjenta, tak by maksymalnie podnieść komfort jego życia oraz nie narazić go na dodatkowy uszczerbek na zdrowiu. Nasi pracownicy z chęcią pomogą Państwu przy zakupie sprzętu rehabilitacyjnego, który oferuje nasza wypożyczalnia.

Dla osób z mniejszym budżetem polecamy zakup sprzętu rehabilitacyjnego używanego, który spełnia wszystkie standardy bezpieczeństwa i posiada odpowiednie certyfikaty. Sprzęty te są w pełni przystosowane do natychmiastowego użytkowania. Natomiast dla tych, którzy dysponują większymi finansami proponujemy zakup całkiem nowych sprzętów rehabilitacyjnych. Jest to istotne w przypadku, gdy pacjent odczuwa większy komfort z posiadania sprzętów przez nikogo wcześniej nieużywanych.

Zakup czy wynajem sprzętu rehabilitacyjnego?

Podstawowym założeniem rehabilitacji jest jak najszybsze przywrócenie pacjenta do częściowej lu całkowitej sprawność psychoruchowej. Dlatego bardzo istotne jest jak najszybsze rozpoczęcie rehabilitacji, a w związku z tym – wyposażenie go w odpowiednie sprzęty rehabilitacyjne. Z Państwa strony dotyczy to dokonania wyboru pomiędzy zakupem lub wynajmem sprzętu rehabilitacyjnego.

Poza oczywistymi kwestiami finansowymi równie ważny jest czas trwania rehabilitacji. Jeżeli okres ten wynosi kilka miesięcy lepiej wynająć sprzęt rehabilitacyjny w wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego. Jednak w przypadku, gdy pacjent będzie potrzebował tego sprzętu przez dłuższy okres kilkunastu miesięcy lub nawet kilku lat bardziej opłacalne okaże się jego zakup. Płacenie comiesięcznego abonamentu za wynajem może w perspektywie czasu okazać się droższe niż zakup sprzętu rehabilitacyjnego. Kupując sprzęt rehabilitacyjny na własność możemy opłacić go w systemie ratalnym. W przypadku, gdy pacjent nie będzie go już potrzebował, ponieważ wróci do pełniej sprawności lub będzie potrzebował sprzętu o niższym stopniu zaawansowania możemy odsprzedać go lub oddać do wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego.