❖   e-mail: kontakt@reha-dom.eu   ❖   tel.: 509 506 484   /   504 085 604

Łóżko rehabilitacyjne na wynajem

W swojej ofercie posiadamy nowoczesne łóżka rehabilitacyjne, zapewniające komfort użytkowanie przez osoby chore, po wypadkach i operacjach. Łóżka nadają się idealnie także dla tych, którzy borykają się jedynie z przejściowymi problemami ruchowymi. Łóżka rehabilitacyjne są w pełni elektryczne. Specjalny pilot umożliwia łatwą i wygodną regulację oraz możliwość zablokowania poszczególnych segmentów łóżka w dogodnej dla pacjenta pozycji. Intuicyjność obsługi umożliwia precyzyjną zmianę pozycji oraz ułatwia wstawanie. Taka funkcjonalność łóżka odciąża zarówno chorych, jak i opiekunów, a estetyka modelu dodatkowo umożliwia dowolną aranżację pomieszczenia, w którym się znajduję.

łóżko na wynajem

Charakterystyka:

 •  leże czterosegmentowe (w zależności od modelu)
 • funkcja autokonturu segmentów oparcia pleców i ud
 • regulacja wysokości leża od 40cm do 80cm
 • wszystkie funkcje łóżka sterowane elektrycznie przy pomocy pilota
 • możliwość blokad poszczególnych pozycji leża przy pomocy kluczyka (w zależności od modelu)
 • elementy metalowe malowane proszkowo
 • elementy drewniane w kolorze bukowym (w zależności od modelu)
 • cztery koła antystatyczne z możliwością blokady
 • wymiary leża: 90 x 200 cm

Cena 99 zł / miesiąc

 

Dobro pacjenta stawiamy na pierwszym miejscu!

 • WYGODA
  Nasze łózka rehabilitacyjne zaliczają się do wysokiej jakości sprzętu medycznego. Jego poprawne stosowanie w warunkach domowych ułatwia mu rehabilitacje i w znacznej mierze wpływa na jakość życia pacjenta 
 • OSZCZĘDNOŚĆ
  Wynajem łóżka rehabilitacyjnego niewątpliwie pozwala obciąć niemałe koszty rehabilitacji. Można je wypożyczyć na określony okres czasu, a gdy staje się zbyteczne bez problemu można je zwrócić, a wszystko to za ułamek ceny nowego sprzętu.
 • RÓŻNORODNOŚĆ
  Oferujemy szeroki wybór modeli łóżek rehabilitacyjnych. Wybór łóżka dotyczy wyglądu zewnętrznego, długości i kształtu, a  każdy z modeli pochodzi od renomowanych producentów.

Dlaczego my?

Wypożyczamy łóżka rehabilitacyjne zarówno osobom prywatnym, jak i placówkom medycznym oraz domom spokojnej starości. Dbamy o to, aby nasze łóżka rehabilitacyjne spełniały wysokie standardy, sami zaś stawiamy na rzetelną, profesjonalną i miłą obsługę. Dodatkowo przez cały okres wynajmu łóżka rehabilitacyjnego zapewniamy ich serwis w domu klienta, bądź w siedzibie naszej firmy.

Oferujemy wynajem łóżek rehabilitacyjnych w różnych modelach i w najwyższym standardzie. Zawsze otrzymują. Państwo od nas sprzęt jak od producenta. Nie dekompletujemy naszych łóżek, dlatego w przypadku braku jakichkolwiek części lub uszkodzeń zauważonych przez Państwa jesteśmy gotowi, aby jak najszybciej rozwiązać problem.

Wypożyczamy łóżka rehabilitacyjne na terenie Puław, Kazimierza Dolnego, Nałęczowa Kurowa, Lublina oraz całego województwa lubelskiego. Niemniej jednak bez problemu możemy dostarczyć i wypożyczyć nasze łóżka w inne regiony kraju.

Wynajem oraz sprzedaż dodatkowych produktów do opieki nad osobą rehabilitowaną

Jest to urządzenie medyczne, którego działanie usprawnia oddychanie osobie potrzebującej. Głównymi funkcjami koncentratora tlenu jest pobieranie powietrza z otoczenia, jego nawilżanie, sprężenie i dostarczenie pacjentowi.sprawdzają się w leczeniu osób z chorobami płuc (astma, rak) oraz z niewydolnością krążeniową.

To idealny sprzęt do transportu osób mających problem z samodzielnym poruszaniem się. Sprawdza się zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i na zewnątrz. Komfort poruszania się umożliwiają podłokietniki i podnóżki zapewniające stabilizację ciała pacjenta.

Szyny podjazdowe ułatwiają prowadzenie wózka na wszelkiego rodzaju podjazdach, zjazdach oraz schodach doprowadzających pacjenta do domu lub ośrodków leczniczych. Są niezastąpione w transporcie osób chorych samochodami. 

Chodzik rehabilitacyjny jest niezwykle pomocny dla osób starszych lub o ograniczonej sprawności ruchowej. Jego podstawową funkcją jest  zapewnienie względnej samodzielności i łatwości w poruszaniu się chorego poprzez odciążenie stawów kończyn dolnych.

Jest to urządzenie przenośne, którego działanie ułatwia oddychanie w trakcie podróży samochodem lub na spacerze. Przenośny koncentrator tlenu wyposażony jest w specjalną przetwornicę do zapalniczki samochodowej, której wystarczalność waha się nawet do  kilku godzin.