❖   e-mail: kontakt@reha-dom.eu   ❖   tel.: 509 506 484   /   504 085 604

Serwis

Prowadzimy również autoryzowany serwis sprzętu rehabilitacyjnego nowego oraz używanego. Posiadamy w ofercie części zamienne i akcesoria do łóżek rehabilitacyjnych oraz koncentratorów tlenu. Napraw dokonujemy w siedzibie firmy lub na życzenie klienta w jego domu.

wynajem i sprzedaż sprzętu rehabilitacyjnego Jaroszyn - Puławy

Stawka uzależniona jest od rodzaju uszkodzenia oraz kosztu dojazdu do pacjenta. Jeśli maja Państwo jakiekolwiek wątpliwości, dotyczące prawidłowego działania jakiegokolwiek sprzętu, prosimy o kontakt,a nasi pracownicy postarają się naprawić lub zdiagnozować rodzaj usterki. Warto pamiętać, że uszkodzony sprzęt może zaszkodzić pacjentowi i spowodować dodatkowe urazy lub niebezpieczne dla zdrowia i życia powikłania. Oferujemy także w pełni darmowy serwis wynajmowanego przez nas sprzętu w przypadku uszkodzeń wynikających z czasu użytkowania, a na okres naprawy udostępniamy sprzęt zastępczy, aby nie przerywać leczenia.

Decydując się na zakup lub wynajem jakiegokolwiek sprzętu rehabilitacyjnego w wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego lub w sklepach medycznych w pierwszej kolejności powinniśmy upewnić się, że posiada on odpowiednie certyfikaty potwierdzające bezpieczeństwo jego użytkowania. Kolejną, równie istotna sprawą jest dokładne zapoznanie się z instrukcją obsługi danego sprzętu rehabilitacyjnego oraz upewnienie się, że jest ona dla nas zrozumiała. Wszelkie wątpliwości co do sposobu funkcjonowania łóżka rehabilitacyjnego, wózka inwalidzkiego, chodzika rehabilitacyjnego czy stacjonarnych i przenośnych koncentratorów tlenu powinna być skonsultowana podczas zakupu lub wynajmu tych sprzętów.
Przed każdym użyciem sprzętu rehabilitacyjnego powinni przetestować jego poprawne działanie. Złe użytkowanie, a więc szarpanie i nieostrożne obchodzenie się ze sprzętem powoduje usterki, których pod żadnym pozorem nie powinniśmy naprawiać samodzielnie. Nieprawidłowe funkcjonowanie sprzętu rehabilitacyjnego lub jego nieodpowiednia naprawa stwarzają zagrożenie nie tylko dla zdrowia, ale i życia osoby rehabilitowanej. Warto przy tym pamiętać, że tylko uszkodzenia wynikające z czasu użytkowania objęte są gwarancją. Wszelkie usterki powstałe wskutek nieprawidłowego użytkowania sprzętu rehabilitacyjnego będą wymagały dodatkowej opłaty za naprawę. Jeśli chcemy jak najdłużej korzystać ze sprzętu rehabilitacyjnego wynajmowanego lub zakupionego powinniśmy regularnie go czyścić oraz zanosić do serwisu co najmniej 1-2 razy w roku.