❖   e-mail: kontakt@reha-dom.eu   ❖   tel.: 509 506 484   /   504 085 604

Wynajem sprzętu rehabilitacyjnego Puławy/Kraśnik

Osoby starsze, chore lub po przebytych wypadkach, często wykazują mniejszy bądź większy stopień niesamodzielności w codziennym życiu. Powrót do sprawności wykonywania niektórych czynności zapewniają odpowiednie sprzęty rehabilitacyjne. Niestety nie każdy może sobie pozwolić na ich zakup a okres oczekiwania na przydział ze szpitala jest zbyt długi, co może się wiązać ze szkodą dla chorego. Z drugiej strony wraz z wiekiem i stanem zdrowia pacjenta zmieniają się również wymagania rehabilitacji, a w związku z nimi również wymagania sprzętowe urządzeń rehabilitacyjnych.

Często też poza oczywistymi problemami zdrowotnymi zaczynają pojawiać się problemy finansowe, ponieważ rehabilitacja osób chorych i starszych oraz tych, którzy doznali uszczerbku na zdrowiu w wyniku wypadków w Polsce wciąż jest droga. Chodzi tu nie tylko o koszty leczenia – leki i profesjonalną opiekę rehabilitantów, ale i o wyposażenie pacjentów w odpowiedni sprzęt rehabilitacyjny. Na szczęście dla osób rehabilitowanych jak i ich opiekunów nasza wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego oferuję wynajem zarówno sprzętów nowych, jak i używanych. Dzięki temu za niewielką opłatą udostępniamy sprzęt rehabilitacyjny, który znacznie poprawi jakość życia ich użytkownikom. Każda rehabilitacja wymaga czasu i jest tym skuteczniejsza, im szybciej pacjent zacznie ją stosować, dlatego zamiast wybierać się do sklepu medycznego wystarczy przejrzeć ofertę wynajmu w naszej wypożyczalni sprzętu medycznego.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy wynajem sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego m.in.: umożliwiającego transport pacjenta, poprawiającego jego sprawność ruchową lub krążeniowo-oddechową.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

Sprzęt rehabilitacyjny - wynajem

Wynajem sprzętu rehabilitacyjnego powinien być podyktowany nie tylko finansami, ale w równej mierze czasem, którego pacjent potrzebuje na rehabilitację. Jeśli okres ten jest raczej krótki lepiej wynająć sprzęt rehabilitacyjny, który w momencie powrotu pacjenta do zdrowia będziemy mogli bez problemu zwrócić do wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego. Wynajem sprzętu rehabilitacyjnego jest lepszym rozwiązaniem niż jego zakup także w przypadkach, gdy pacjent w kolejnych etapach rehabilitacji potrzebuje sprzętu rehabilitacyjnego o innym zastosowaniu i różnym stopniu zaawansowania.
Swoją ofertę sprzętu rehabilitacyjnego na wynajem kierujemy głównie do opiekunów osób przewlekle chorych, starszych oraz z różnym stopniem niepełnosprawności (wynikającej z choroby lub przebytego wypadku). Posiadamy wyłącznie certyfikowane sprzęty rehabilitacyjne o wysokim standardzie, które serwisujemy regularnie.
W naszej wypożyczali sprzętu rehabilitacyjnego mogą Państwo wynająć w pełni wyposażone elektryczne łóżka rehabilitacyjne oraz materace przeciwodleżynowe, dla pacjentów, których stan wymaga długotrwałego pozostawania w pozycji leżącej. Oferujemy również wynajem wielu modeli wózków inwalidzkich, dzięki którym osoby rehabilitowane będą mogły w miarę samodzielnie się poruszać oraz wynajem szyn podjazdowych, które ułatwią podróże samochodem i poruszanie się po miejskiej infrastrukturze. Osobom, które mają problemy z samodzielnym utrzymaniem równowagi oferujemy wynajem różnego rodzaju chodzików rehabilitacyjnych ułatwiających pionizację ciała. Pacjentom mającym problemy z oddychaniem i/lub krążeniem wynajmujemy koncentratory tlenu, które umożliwiają rehabilitacje w zaciszu własnego domu, co często podnosi jej efekty. Także dla nich dodatkowo oferujemy wynajem przenośnych koncentratorów tlenu, które umożliwiają codzienne spacery i dalekie podróże. 

Zajmujemy się wynajmem sprzętu rehabilitacyjnego. Działamy głównie na terenie Puław i Kraśnika. Natomiast w przypadku zainteresowania wynajmem większej ilości sprzętu istnieje możliwość wypożyczenia na terenie całego województwa lubelskiego.

Oddziały firmy znajdują się w Puławach oraz Kraśniku. Jeśli są Państwo zainteresowani wynajmem do innych miast prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy.

Wynajem Puławy:
Jaroszyn 78,
24-100 Puławy

Wynajem Kraśnik:
Ul. Graniczna 59,
23-204 Kraśnik